Prodáme byt 2+1 v Praze 6 u Šárky

ulice: 
Evropská
č.p.: 
505
obec: 
Praha 6
psč: 
16000
okres: 
Praha 6
Vlastnictví: 
osobní
Místnosti: 
2+1, 3+KK
Plocha: 
60 m²
Podlaží bytu: 
1
Počet pater: 
3
Topení: 
dálkové
Cena: 
4 200 000 Kč

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví, lokalita Praha 6 – Liboc, ul. Evropská. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu. Zaujímá celkovou plochu 60 m2, dva slunné pokoje (22 m2 a 15 m2) jsou orientovány na jih, kuchyň (10 m2) s příslušenstvím (tj. předsíň, komora, WC s koupelnou) na sever. WC a koupelna jsou samostatné, lze je však snadno propojit. K bytu patří 2 sklepy (5,10 m2 a 4,80 m2). V domě je společná sušárna.
Byt je v udržovaném původním stavu, na podlaze v pokojích jsou parkety s renovovaným povrchem, v ostatních místnostech původní dlažba a linoleum. Okna byla vyměněna za nová dřevěná s dvojsklem. Teplá voda a topení je zajišťováno dálkově pro celý dům, kuchyňský sporák je na plyn. Dům má nově zrekonstruovanou střechu.
Parkovat je možné za domem.
Byt se nachází naproti přírodní rezervaci Divoká Šárka, která poskytuje dostatek možností k relaxaci i fyzické aktivitě (kolo, koupání, procházky). Občanská vybavenost - nákupní středisko, škola, pošta, lékárna, zdravotní středisko, apod. je v blízkosti. V bezprostředním dosahu je zastávka autobusu i tramvaje, z nichž se ke stanici metra „A“ dopravíte za 3 minuty. Poloha poskytuje výborné spojení na letiště V. Havla i na Pražský okruh a dálnici D5, D6 a D7.

Nemáme zájem o realitní služby.