RD 320m2,pozemek4802m2,nedaleko Prahy+vnitř.BAZÉN,KRB.vložka

ulice: 
Vrchotovy Janovice okr.Benešov u Prahy
obec: 
Vrchotovy Janovice
psč: 
25753
okres: 
Benešov
Místnosti: 
6+1 a víc
Užitná plocha: 
320 m²
Zastavěná plocha: 
320 m²
Plocha parcely: 
4802 m²
Voda: 
vlastní - vrt.studna
Cena: 
3 910 000 Kč

VIDEO prohlídka na= https://youtu.be/E6hyp0fy0IE . Velký RD (novostavba) s nadstandard.prostorovými dispozicemi s akcentem na větší místnosti. Zastavěná plocha 320m2! Užitná plocha 320m2 ! Dispozice 6+1. Velký slunný pozemek 4802m2 . Bydlení v krásné přírodě s absolutním soukromím na konci zástavby s pohledem do údolí. V okolí panenská příroda,pole,louky,lesy s možností nerušeného bydlení v soukromí, cyklo,houbaření atd. Jde o velký dům o rozměrech domu 25 m x 17 m. Po realizaci projektu zateplení-tř.B.Plastová okna s bezpeč.skly,instal.vnitřní krytý bazén 8m x4m x1,4m, KRB.vložka(24kW)s čel.výsuvným horizontálním sklem. Na hranici pozemku studánka. Vrtaná studna (30m)-kvalitní a vydatný zdroj pitné vody s přípoj.do objektu včetně elektriky 220/440V - čerpadlo s automat.regulací a programovacím panelem s elektro příslušenstvím a ovládacím panelem k rozvodu vody v objektu. Velké prosklenné hliníkové posuvné dveře s bezpeč.skly Conex (velká prosklenná posuvná stěna 8m X 2,2m), rozvody vody, odpad.vod, příprava na čov. Základ.beton.podlahy, izolace proti vodě, radonu, kvalitní zdivo Porotherm (45cm TIprofi) zajišťující vysoký tepelný koeficient.Veškerá občanská vybavenost v obci Vrchotovy Janovice-škola, školka, pošta,lékař, 2Xpotraviny, 2Xrestaurace, BUS+VLAK.zastávka,letní kino,zámek+zámecký park, cukrárna, dětské hřiště+fotbalové hřiště. Dobrá dopravní dostupnost ,Benešov 19km, Sedlčany15km,Tábor 29km,Praha na metro do cca35minut po silnici 1.třídy.
PŘÍMÝ PRODEJ bez právních vad a omezení.
V ceně právní servis,notář,projektová+stavební dokumentace včetně platného stavebního povolení s možností dispozičních změn a neomezené prodluž.platnosti .
Preferujte prosím tento můj emailKONTAK: nemovitost.u.benesova@seznam.cz
Seriózní a osobní jednání bez REALITKY (obhlídka=další info +dokumentace),novostavbak dokončení.
V ceně sádrokartony a spoj.mater.a další dle domluvy. Vhodné i pro vícegenerační bydlení nebo k podnikání,farma,sídlo firmy,rodinný penziónek s vnitřním bazénem atd.Po dokončení energ.koef.B.NEPLATÍ se PROVIZE. Jen pro vážné a bonitní zájemce. NE-realitní kanceláře. Cena k jednání=3,91mil.Kč=. Při konkrétní nabídce seriózního,vážného a bonitního zájemce(kupce) a to i jeho případného smluvního zprostředkovatele,lze poskytnout i provizi,ale pouze v případě zastupování pro tento konkrétní nákup mé nemovitosti.Pište prosím na můj email.Děkuji.VIDEO prohlídka na= https://youtu.be/E6hyp0fy0IE